Anasayfa Kurumsal Yönetim Kurulu Filo Kiralama Markalarımız ISO ve Yetki Belgeleri 5 Adımda Filo Kiralama Filo Kiralama Avantajları İnsan Kaynakları Kampanyalar Yılda Sürücü Kursu İletişim Bilgilerimiz
Size avantajlar sunan bir sistem...

Yılda Filo olarak siz değerli müşterilerimiz için filo kiralama sistemi, şirketlere öz kaynaklarını kullanmadan, iş devamlılığını kesintisiz sürdürmelerini sağlayan akılcı çözümler üretmektedir. Günümüzde pek çok şirket; ihtiyaç duyduğu çalışma alanlarını dışarıdan sağlamaktadır. Filo kiralama da şirketlerin otomobil ihtiyaçlarını karşılayan bir çeşit dıaşarıdan yani “outsource” uygulamasıdır. 

Operasyonel filo kiralama, işletmeIerin araç ihtiyaçlarının satın almadan kiralama yolu ile, sigorta (kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, egzos pulu, vs..), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin 7/24 kesintisiz şekilde uzun vadeli olarak giderilmesidir. Günümüzde pek çok firma için araç satın almak yerine kiralamak, çok daha akılcı bir çözümdür. Böylelikle şirketler; personel ve muhasebe işlemlerinden, gerek mali gerekse de zaman açısından tasarruf sağlamaktadırlar. 

Yılda Filo Kiralama gereksiz finansman yükünü, hesapları altüst eden bakım ve onarım giderleri ile sigorta, vergi, pul gibi bıktıran, zaman çalan bir dolu işlemden kurtulmak isteyen firmalara operasyonel filo kiralama sistemi ile işletmelere yepyeni bir alternatif, yepyeni bir filo kurulmasını önermektedir.

. Sınırsız seçim imkanı

Yılda Filo, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Son yıllarda çok yüksek seviyelerde yeni araç yatırımı gerçekleştiren Yılda, istikrarlı yatırımlarına devam ederek filosunu güçlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir.

2013 yılı itibariyle 10.000'i aşan filo büyüklüğü ile Yılda, size birçok farklı markaların çeşitli modelleri içerisinden geniş bir seçim imkanı sunuyor.

Design by Dünya Reklam