Anasayfa Kurumsal Yönetim Kurulu Filo Kiralama Markalarımız ISO ve Yetki Belgeleri 5 Adımda Filo Kiralama Filo Kiralama Avantajları İnsan Kaynakları Kampanyalar Yılda Sürücü Kursu İletişim Bilgilerimiz
5 Adımda Filo Kiralama...

Uzun yıllara dayanan deneyimleri, her marka ve model araçlardan oluşan geniş filo yapısı, güçlü iş ortakları ve uzman kadrosuyla Yılda Filo, ihtiyacınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözüm alternatiflerini hızla ve zahmetsizce sunar.


İhtiyacınızı tespit edelim...

İş modelinizi, mevcut araç parkınız, hizmet ağınız, sahip olduğunuz insan kaynağı, beklenti ve öncelikleriniz gibi detaylarıyla analiz ederek ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edelim.


Alternatif ürün ve hizmet paketleri sunalım

Size en iyi hizmeti sunabilmek üzere, verimliliğinizi ve karlılığınızı artıracak alternatif ürün ve hizmet paketleri oluşturarak fiyatlandıralım.


Size en uygun seçeneği belirleyelim

Alternatif ürün ve hizmet paketleri içerisinden, ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak seçeneği birlikte belirleyelim.


Hızla araçları teslim edelim

Sözleşme sürecini tamamlayarak, güçlü iş ortaklarımızla talep ettiğiniz her marka ve model aracı hızla ve güvenle teslim edelim.


Filonuzu etkin şekilde yönetelim

Araçların teslimatını takiben Yılda profesyonelliği ile “filo yönetimi” başlığı altındaki tüm hizmetleri, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağımız ve üstün kalite standartlarımızla sunalım.
Design by Dünya Reklam